Електроскутер трицикл CARGO трьох місний
- Готово до відправки
- Код: 657
36 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка 2025 року
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Чорний, червоний, блакитний
- Потужність двигуна: 1200Вт
- Максимальна швидкість: 40км/год
- Запас ходу: 50-60км
- Акумулятор: 60В 20Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні дискові задні барабані
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Чорний, червоний, блакитний
- Потужність двигуна: 1200Вт
- Максимальна швидкість: 40км/год
- Запас ходу: 50-60км
- Акумулятор: 60В 20Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні дискові задні барабані
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 75 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Виробник | CARGO |
- Ціна: 36 900 ₴








