Електробайк NINJA 2950Вт гарантія 14 місяців, шолом у подарунок
- Готово до відправки
- Код: 764
124 900 ₴

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електробайк NINJA 2950Вт гарантія 14 місяців, шолом у подарунок»

2 500 ₴
Шолом мото мат глянець
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці та металевому каркасі або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 4000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Cиній, червоний, зелений, чорний, жовтий
- Потужність двигуна: 2950Вт
- Максимальна швидкість: 140-150км/год
- Запас ходу: 120км
- Акумулятор: 72В 55Аг, літіоний
- Контролер 100Аг
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні двох дискові задні дискові
- Діаметр диска: 17 дюймів
- Посилений задній амортизатор
- Максимальне навантаження: 200+кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2950 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 120 км |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 154 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
- Ціна: 124 900 ₴









