Електроскутер трицикл Corso SIG-10 Max трансформер, гарантія
- Готово до відправки
- Код: 6584
42 600 ₴
+380 (97) 133-63-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 3000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 1200Вт
- Максимальна швидкість: 45км/год
- Запас ходу: 70-90км
- Акумулятор: 72В 36Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передній дисковий задні барабані, є ножний та ручний
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Збільшена вантажопідйомність
- Максимальне навантаження: 350кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Кольори в наявності:
= Сірий
= Червоний
= Блакитний
= Чорний
= Коричневий
Всі питання за телефоном
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 90 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 140 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ємність акумулятору | 36 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електротрицикл |
| Виробник | Max |
- Ціна: 42 600 ₴









