Електроскутер Hunter 2500Вт, гарантія
- Готово до відправки
- Код: 7580
49 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 3000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 2500Вт
- Максимальна швидкість: 60км/год
- Запас ходу: 50-70км
- Акумулятор: 72В 22Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні та задні дискові
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Задній хід
- Круіз контроль
- USB роз'єм ( можна заряджати телефон та гаджети)
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Кольори в наявності:
Червоний
Сірий
Коричневий (який на фото)
Всі питання за телефоном
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 3000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 2500Вт
- Максимальна швидкість: 60км/год
- Запас ходу: 50-70км
- Акумулятор: 72В 22Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні та задні дискові
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Задній хід
- Круіз контроль
- USB роз'єм ( можна заряджати телефон та гаджети)
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Кольори в наявності:
Червоний
Сірий
Коричневий (який на фото)
Всі питання за телефоном
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ємність акумулятору | 22 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електроскутер |
| Виробник | Hunter |
- Ціна: 49 900 ₴









