Электробайк Little Monster 2800Вт 80км заряд, чорний гарантия, шлем в подарок
- Готово к отправке
- Код: 005
66 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новинка 2025 року
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці та металевому каркасі або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Сірий, чорний, червоний
- Акумулятор: 72 В 32 Аг, графеновий
- Двигун: 2800Вт
- Пробіг на одному заряді: до 80 км
- Максимальна швидкість: 80км/год
- LCD-дисплей
- Гальма: передні та задні дискові
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Час зарядки: 6-8 годин
- Максимальне навантаження: 200кг
- Круіз контроль
- Задній ход
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
- Вага: 120 кг.
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 2800 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 80 км |
| Максимальная скорость | 80 км/ч |
| Количество колес | 2 шт |
| Вес | 120 кг |
| Производитель | Monster |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 32 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 72 В |
- Цена: 66 900 ₴









