Електроскутер Dozer T-2000, гарантия 14 месяцев
- Готово к отправке
- Код: 256
46 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Права та реєстрация не потрібні !!!
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Синій, чорний, сірий
- Потужність двигуна: 2000Вт
- Максимальна швидкість: 80км/год
- Запас ходу: 50-70км
- Акумулятор: 72В 20Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні та задні дискові
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Круіз контроль
- Поворотники зі звуком
- NFC ключ
- Блютуз
- USB роз'єм ( можна заряджати телефон та гаджети)
- Протиугінна система
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 2000 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 60 км |
| Максимальная скорость | 80 км/ч |
| Количество колес | 2 шт |
| Вес | 80 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 3 |
| Емкость аккумулятора | 20 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 72 В |
- Цена: 46 900 ₴









