Електроскутер трицикл CARGO трех местный
- Готово к отправке
- Код: 657
36 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новинка 2025 року
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Чорний, червоний, блакитний
- Потужність двигуна: 1200Вт
- Максимальна швидкість: 40км/год
- Запас ходу: 50-60км
- Акумулятор: 60В 20Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні дискові задні барабані
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 1200 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 60 км |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Количество колес | 3 шт |
| Вес | 75 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 20 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 60 В |
| Производитель | CARGO |
- Цена: 36 900 ₴








