Електробайк NINJA 2950Вт гарантия 14 месяцев, шлем в подарок
- Готово к отправке
- Код: 764
124 900 ₴

Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електробайк NINJA 2950Вт гарантия 14 месяцев, шлем в подарок»

2 500 ₴
Шлем мото мат глянец
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці та металевому каркасі або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 4000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Cиній, червоний, зелений, чорний, жовтий
- Потужність двигуна: 2950Вт
- Максимальна швидкість: 140-150км/год
- Запас ходу: 120км
- Акумулятор: 72В 55Аг, літіоний
- Контролер 100Аг
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні двох дискові задні дискові
- Діаметр диска: 17 дюймів
- Посилений задній амортизатор
- Максимальне навантаження: 200+кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 2950 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 120 км |
| Количество колес | 2 шт |
| Вес | 154 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 55 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 72 В |
- Цена: 124 900 ₴









