Грузовой электро трицикл Dozer модель 2, 1200ВТ, 650кг, гарантия
- Готово к отправке
- Код: 535
66 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Права та реєстрація не потрібні !!!
Доставка нашою логістикою під двері по всій Україні, в зібраному стані, вартість приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 1200Вт
- Максимальна швидкість: 40км/год
- Запас ходу: 55-65км
- Акумулятор: 60В 58Аг, графеновий
- Максимальне навантаження: 650кг
- Розмір кузова: 2880*1130*1315, відкидний
- Задня підвіска: на листових ресорах
- Гальма: передні та задні барабані, є ножний та ручний
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Задній хід
- Вага 210кг
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
- Гарантія 1 рік
Всі питання за телефоном
Доставка нашою логістикою під двері по всій Україні, в зібраному стані, вартість приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 1200Вт
- Максимальна швидкість: 40км/год
- Запас ходу: 55-65км
- Акумулятор: 60В 58Аг, графеновий
- Максимальне навантаження: 650кг
- Розмір кузова: 2880*1130*1315, відкидний
- Задня підвіска: на листових ресорах
- Гальма: передні та задні барабані, є ножний та ручний
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Задній хід
- Вага 210кг
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
- Гарантія 1 рік
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 1200 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 65 км |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Количество колес | 3 шт |
| Вес | 210 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 58 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 60 В |
- Цена: 66 900 ₴









