Квадроцикл электро Dozer Т-1500, 1500Вт, гарантия
- Готово к отправке
62 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Права та реєстрація не потрібні !!!
Доставка нашою логістикою під двері по всій Україні, вартість приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 1500 W
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга двигуна: 60 V
- Кількість обертів двигуна: 4100 об/хв
- Ємність аккумулятору: 60V-20 АH
- Тип акумулятора: свинцево-кислотний
- Час повного заряджання: 8-10 год
- Максимальна швидкість: 50 км/год
- Запас ходу: 40 км
- Допустиме навантаження: 130 кг
- Колісна формула: 4*2
- Колісна база: 990 мм
- Колеса: сталеві
- Розмір передньої шини: 19x7-8
- Розмір задньої шини: 18x9.5-8
- Тип приводу: ланцюговий/карданний
- Гальма передні/задні: дискові
- Підвіска передня/задня: гідравлічний амортизатор
- Кількість місць: 1
- Габарити: 1530x930x920 мм
- Вага: 142 кг
Особливості:
Додаткова LED фара, звуковий сигнал, електронний спідометр, захист рук водія, спинка сидіння; дзеркала заднього виду, пульт для дистанційного запуску двигуна, USB, Bluetooth, великі шини
Всі питання за телефоном
Доставка нашою логістикою під двері по всій Україні, вартість приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 1500 W
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга двигуна: 60 V
- Кількість обертів двигуна: 4100 об/хв
- Ємність аккумулятору: 60V-20 АH
- Тип акумулятора: свинцево-кислотний
- Час повного заряджання: 8-10 год
- Максимальна швидкість: 50 км/год
- Запас ходу: 40 км
- Допустиме навантаження: 130 кг
- Колісна формула: 4*2
- Колісна база: 990 мм
- Колеса: сталеві
- Розмір передньої шини: 19x7-8
- Розмір задньої шини: 18x9.5-8
- Тип приводу: ланцюговий/карданний
- Гальма передні/задні: дискові
- Підвіска передня/задня: гідравлічний амортизатор
- Кількість місць: 1
- Габарити: 1530x930x920 мм
- Вага: 142 кг
Особливості:
Додаткова LED фара, звуковий сигнал, електронний спідометр, захист рук водія, спинка сидіння; дзеркала заднього виду, пульт для дистанційного запуску двигуна, USB, Bluetooth, великі шини
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Электроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Цвет | Оранжевый |
| Размеры | |
| Длина | 153 см |
| Ширина | 93 см |
| Высота | 92 см |
| Вес | 142 кг |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 1500 Вт |
| Емкость аккумулятора | 20 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 60 В |
- Цена: 62 900 ₴









