Электроскутэр GT-7 2500Вт чорний, гарантия
- Готово к отправке
- Код: 865
44 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Чорний, червоний, сірий, білий
- Акумулятор: 72 В 22 Аг, графеновий
- Двигун: 2500Вт
- Пробіг на одному заряді: до 70 км
- Максимальна швидкість: 80км/год
- LCD-дисплей
- USB розʼєм (можна заряджати телефон гаджети)
- Круіз контроль
- Задній хід
- Гальма: передні та задні дискові
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Час зарядки: 6-8 годин
- Максимальне навантаження: 200кг
- NFC ключ
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Чорний, червоний, сірий, білий
- Акумулятор: 72 В 22 Аг, графеновий
- Двигун: 2500Вт
- Пробіг на одному заряді: до 70 км
- Максимальна швидкість: 80км/год
- LCD-дисплей
- USB розʼєм (можна заряджати телефон гаджети)
- Круіз контроль
- Задній хід
- Гальма: передні та задні дискові
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Час зарядки: 6-8 годин
- Максимальне навантаження: 200кг
- NFC ключ
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 2500 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 70 км |
| Максимальная скорость | 70 км/ч |
| Количество колес | 2 шт |
| Вес | 80 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 22 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 72 В |
- Цена: 44 900 ₴









