Електроскутер трицикл SMART 2000Вт грузо=пасажир, гарантия
- Готово к отправке
41 900 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новинка 2025 року
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Сірий, червоний
- Потужність двигуна: 2000Вт
- Максимальна швидкість: 40км/год
- Запас ходу: 50-60км
- Акумулятор: 60В 20Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні та задні барабані, є ножний та ручний
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Збільшена вантажопідйомність
- Максимальне навантаження: 200+кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Кольори: Сірий, червоний
- Потужність двигуна: 2000Вт
- Максимальна швидкість: 40км/год
- Запас ходу: 50-60км
- Акумулятор: 60В 20Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні та задні барабані, є ножний та ручний
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Збільшена вантажопідйомність
- Максимальне навантаження: 200+кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
- Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 2000 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 60 км |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Количество колес | 3 шт |
| Вес | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 20 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 60 В |
| Производитель | Smart |
- Цена: 41 900 ₴









