Електроскутер Tailg S91, 100км запас на одной зарядке, гарантия
- Готово к отправке
- Код: 785
94 190 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 2000Вт пікова 2500Вт
- Максимальна швидкість: 70-80км/год
- Запас ходу: 90-100км
- Акумулятор: 72В 38Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні та задні дискові гідравлічні
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Круіз контроль
- USB роз'єм ( можна заряджати телефон та гаджети)
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
Відправка в день замовлення
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 2000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 2000Вт пікова 2500Вт
- Максимальна швидкість: 70-80км/год
- Запас ходу: 90-100км
- Акумулятор: 72В 38Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передні та задні дискові гідравлічні
- Діаметр диска: 12 дюймів
- Максимальне навантаження: 200кг
- Круіз контроль
- USB роз'єм ( можна заряджати телефон та гаджети)
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 2500 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 7 час |
| Дистанция пробега | 100 км |
| Максимальная скорость | 80 км/ч |
| Количество колес | 2 шт |
| Вес | 100 кг |
| Производитель | Tailg |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 38 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 72 В |
- Цена: 94 190 ₴









