Электроскутер трицикл Corso SIG-10 Max трансформер, гарантия
- Готово к отправке
- Код: 6584
42 600 ₴
+380 (97) 133-63-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Права та реєстрація не потрібні !!!
Відправляємо Новою поштою в оригінальній коробці або в зібраному стані
Доставка по всій Україні приблизно 3000 грн
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 1200Вт
- Максимальна швидкість: 45км/год
- Запас ходу: 70-90км
- Акумулятор: 72В 36Аг, графеновий
- Час зарядки: до 8 годин
- Гальма: передній дисковий задні барабані, є ножний та ручний
- Діаметр диска: 10 дюймів
- Збільшена вантажопідйомність
- Максимальне навантаження: 350кг
- Задній хід
- Дистанційний ключ протиугінної сигналізації, запуск з пульта
Кольори в наявності:
= Сірий
= Червоний
= Блакитний
= Чорний
= Коричневий
Всі питання за телефоном
| Основные | |
|---|---|
| Мощность электродвигателя | 1200 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 90 км |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Количество колес | 3 шт |
| Вес | 140 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 4 |
| Емкость аккумулятора | 36 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 72 В |
| Тип | Электротрицикл |
| Производитель | Max |
- Цена: 42 600 ₴









